Klippan

Nejčastější dotazy1. Měli bychom zájem o protisměrnou autosedačku pro naší 2-letou dceru (13kg) a byla nám doporučena Vaše sedačka Klippan Triofix. Rádi bychom se dozvěděli vice informací včetně možností připojení do auta, kde preferujeme ISOFIX. Je nějaká možnost autosedačku vidět, či například vzhledem k velikosti vyzkoušet instalaci ?

Autosedačka Klippan Triofix se poutá v proti směru jízdy na isofixovou základnu. Ze všech protisměrných sedaček má jednoznačně nejvíce prostoru na nohy pro dítě. Více o této sedačce na www.klippan.cz/triofix nebo www.klippan.cz/triofix-confort Vyzkoušet tuto sedačku si můžete pouze u našich autorizovaných prodejců.


2. Potřeboval bych poradit. Potřebuji sedačku 9kg +, chtěl bych proti směru jizdy s možnou změnou do směru jízdy. Chtěl bych, aby měla isofix i možnost poutání přes pásy.

Tak to jste se trefil, protože Klippan Triofix splňuje přesně to co poptáváte a navíc tuto sedačku jako jedinou na trhu používáte až do 36 Kg.


3. Sedačka Triofix se prodává i se základnou?

Jestliže chcete používat sedačku Triofix v proti směru(což rozhodně doporučujeme), tak musíte dokoupit základnu.


4. Chtěla bych se zeptat, s kterými značkami autosedaček je kompatibilní kočárek Klippan Firstline ?

Kočárek Klippan Firstline je přes adaptéry kompatibilní s autosedačkami od značek : Maxi Cosi - Cabrio nebo Pebble, Cybex - všechny autosedačky 0 - 13 kg, BeSafe - iZi Go, ale hlavně Klippan - Dinofix :-)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Chcete se zeptat? Odpověď velmi pravděpodobně najdete zde

KE STAŽENÍ

Stáhněte si návody,
katalogy atd...

KONTAKT

Klippan
Stavební 57
Poděbrady V, 290 01
E-mail:info@klippan.cz